Hakkımızda

kc-logoMobilya sektörüne 1981 yılında Döşeme alanında ciddi bir adım atan firmamız, 1981 yılında İstanbul da kurulmuştur.KOCAELİ DÖŞEME KOLTUK SANAYİ adı ile üretimini yaptığı KOLTUK imalat ve satışına başlamıştır.

Hâlen KOCAELİ DÖŞEME KOLTUK SANAYİ markası ile çalışmakta olduğu Koltuk Takımları,Sandalye ve diğer kaplama ev eşyaları gibi mobilya ürünlerinin yanı sıra, Büyük Zincir Otellere, Özel ve Devlet Hastanelere çok özel kumaşlar ile özel kaplamalar ve döşeme işlerini Necip fazıl Mah. 19 Mayıs Cad. Çiçek Sok. No:9 adresinde tam teçhizatlı atölyesinde hizmet vermektedir.

Ayrıca bünyemize kaliteli ustaların da katılması ile Özel Yat, Tekne, Motor yat ,Katamaran ve Guletler için anahtar teslimi iç dizayn mobilya, kıç oturma grupları, salon oturma grupları,Tavan kaplamaları, ve teknelerin deniz suyu ile yağmurdan etkilenmesini engellemek amacı ile su geçirmez yurtdışından ithal edilen sunbrella, stomoid veya polyester kumaşlarımızla yapılan uygulamalarımızla da sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Türkiye’de ki Mobilya Markaları, paylaşıldıkça küçülen ülke içindeki mobilya pastasından pay alabilmek için, uyguladıkları ucuz fiyat ve ucuz tanıtım çalışmalarından dolayı Sanatkar ve bu işin ehli olan ustaları bünyesinde barındıran küçük firmaların rekabete dayanamaması sebebi ile yok olmasına sebep olmuşlardır. Fakat KOCAELİ Döşeme Koltuk Sanayi faaliyette olduğu süre içerisinde kalite odaklı çalışmayı, tam müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ihmal etmemeyi ve de ülke ekonomisine sağlayacakları katkıyı da ciddiyetle düşünmektedir, düşünmeye de devam edecektir.

Bu sebeple, Biz KOCAELİ Döşeme ailesi olarak Döşeme alanında firmamızın marka bilinirliğini sağlamaya çalışırken, diğer taraftan da size özel yapacağımız sunumlar için haftanın 7 gün ve 24 saati hizmet vermekten onur duyduğumuzu hatırlatmak isteriz.

”ACI BİR KAHVEMİZİ İÇMEYE MUTLAKA BEKLİYORUZ”.

Vizyonumuz

Her üründe kaliteli hammadde kullanımı kadar, işçilikteki ustalık ve tecrübe de önemlidir. Estetik bir bakış açısı ile her tür zevk ve beğeniye hitap ederek, ihtiyaçlarınızı karşılarken sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sunabilmek için her tür çabayı sarf etmekteyiz.

Her zaman kalite ve estetiği bir arada sunmayı amaç edip, son teknoloji ile üretimi hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz, 1. kalite malzeme ve işçilik ile üretilmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.